ÜRÜN
GRUPLARI
 
Telefonla Sipariş
SAYFALAR
Hakkımızda
Vizyon-Misyon
Kosgeb Kılavuzu
Örnek Başvuru
Banka Hesap No
Yedek Parça Katalogları
 


Hakkımızda | Bilmezler
Ana Sayfa / Kurumsal  / Hakkımızda

Tekstil sektöründe çeyrek asırlık tecrübesiyle Bilmezler Tekstil ve Makine, müşterilerini yıllardır konfeksiyon üretiminde kaliteyi zirveye taşıyan ürünlerle buluşturmaktadır.

Sektördeki en son teknolojik gelişme ve yenilikleri bilgi birikimiyle birleştiren Bilmezler Tekstil ve Makine, bu birikimi müşterileriyle paylaşarak üretimde yaşanan aksaklıklara etkin ve kalıcı çözümler üretmektedir.
 
Müşteri odaklı yönetim anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyetiyle çalışan şirketimiz; bilgili ve güler yüzlü personeliyle

DİKİŞ MAKİNALARI , YEDEK PARÇALARI , AİLE DİKİŞ MAKİNALARI , APERE , DİKİŞ İPLİKLERİ, GÖMLEK MALZEMELERİ , KIRTASİYE , KESİMHANE MALZEMELERİ , ASTAR TELA , HIRDAVAT ÇEŞİTLERİ , SARF MALZEMELER , ÜTÜ SİSTEMLERİ , AKSESUAR vs. departmanlarında profesyonel hizmet vermektedir. 
 
BİLMEZLER TEKSTİL MAKİNE ;

Oskar,Power,Oltalı,Bora,Güterman marka dikiş,nakış,saya,branda,deri iplik çeşitleriyle ;

Brother, Pegasus, Juki, Typical, Kingtex, Siruba, Kansai, Sunstar, Zoje marka mekanik ve elektronik makineleri ile ; 

Eastman, Maimin, KM, Mayer, marka kesim motorları ile ;  Kesimhaneler için pastal kağıtları ve her türlü kesimhane malzemeleri ile ;

Sürücü apere , Silter ütüleme sistemleri , Kuffon ,Class,Gentuğ Tela ve daha sayamadığımız birçok ürünleriyle siz değerli müşterilerine hizmete sunmaktadır.

Bilmezler Tekstil ve Makine, tekstil sektöründeki yeni ve teknolojik gelişmeleri sunmaya ve sektördeki öncü rolünü sürdürmeye şimdiye kadar olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterileriyle mutlu bir beraberlik sağlayacaktır.

 

ÜYE GİRİŞİ
E-mail
Şifre
 
[Üye Ol]   [Şifremi Unuttum]
 


DUYURULAR

DİKİŞ MAKİNALARINDA KOSGEB PROJE DESTEĞİ!!!


 

ANKET

Bize nerden ulaştınız?

Radyo/TV
Dergi
Google

Diğer Anketler

 

Sayaç
Online: 17
Bugün: 2.961
Dün: 2.651
Bu Hafta: 6.810
Geçen Hafta: 15.936
Toplam 6.994.909
 

Güvenlik
Copyright © Bilmezler 2010 | Tüm Hakları Saklıdır. 3w E-ticaret Sistemleri